Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 31.07 bieżącego roku przedsiębiorstwo Izohan sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przejęło udziały w przedsiębiorstwie Chemiks. Tym samym mamy zaszczyt i przyjemność rozpocząć współpracę także z Państwem – dotychczasowymi kontrahentami Chemiksa.

Izohan istnieje na rynku od roku 1989. Dziś jesteśmy liderem na krajowym rynku hydroizolacyjnych mas bitumicznych. Jako producent wyrobów marek Izolmat i Nexler, jesteśmy również jednym z głównych krajowych dostawców w zakresie izolacyjnych materiałów rolowych. Spółka, obecna od roku 2006 w strukturach Grupy Atlas, posiada zakłady produkcyjne w Pomieczynie, Gdańsku, Skarszewach oraz w Jaśle. W bieżącym roku wdrożyliśmy całkowicie nową linię produktów, która charakteryzuje się unikalnymi właściwościami izolacyjnymi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez nas niedostępnej dotąd w Polsce technologii produkcji mas bitumicznych opartych na emulsji drobnocząsteczkowej . Naszą silną stroną jest także serwis okołosprzedażowy. Oferujemy naszym Klientom wsparcie ze strony doradców handlowych oraz pomoc doradców technicznych w prowadzonych przez naszych Partnerów procesach inwestycyjnych.

Przejęcie udziałów firmie Chemiks związane jest z planowanym przez nas wzmocnieniem i rozwinięciem oferty asortymentowej bazującej na surowcach poliuretanowych i epoksydowych. Będzie to możliwe dzięki połączeniu sił i doświadczenia obu firm, a także odpowiedniemu zapleczu badawczo-rozwojowemu, jakim dysponujemy.

Od momentu przejęcia przez nas udziałów w Chemiksie, wszystkie nasze atuty dotyczące produkcji, technologii, sfery badawczo-rozwojowej oraz doradztwa rynkowego chcemy zaoferować również Państwu – dotychczasowym Partnerom Chemiksa. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca i dobre handlowe relacje będą się znakomicie, dynamicznie rozwijać. Mamy nadzieję, że Państwo – jako nasi nowi Klienci – równie optymistycznie ocenicie perspektywy naszej wzajemnej współpracy.