W ubiegłym roku spółka Izohan przejęła udziały w przedsiębiorstwie Chemiks. Wówczas rozpoczął się proces połączenia obu spółek, który ostatecznie w dniu 29 stycznia 2021 roku został formalnie zakończony.

Zgodnie z założeniami, asortyment produktów oferowanych dotychczas przez spółkę Chemiks uzupełni ofertę handlową Izohanu, m.in. o posadzki przemysłowe i garażowe. Wieloletnie doświadczenia firmy Chemiks w zakresie posadzek poliuretanowych i epoksydowych stanowią w tym wypadku dla Izohanu dodatkową wartość.

Nowe produkty poliuretanowo-epoksydowe w ofercie Izohan

Produkty rozwijane i udoskonalane przez Chemiks przez wiele lat, będą teraz dostępne w naszej ofercie firmy Izohan pod marką Nexler. Pod nowymi nazwami będą tworzyć linię EPOLIS:

Produkty epoksydowe:
Produkty epoksydowe, wododyspersyjne:
Produkty poliuretanowe:
  • Nexler EPOLIS PU-100 (wcześniej BAJMIKS PGJ) – poliuretanowy roztwór gruntująco-impregnujący
  • Nexler EPOLIS PU-200 (wcześniej BAJMIKS PSS) – poliuretanowa masa wyrównawczo-szpachlowa, membrana poliuretanowa
  • Nexler EPOLIS PU-300 (wcześniej BAJMIKS PN) – elastyczna barwiona posadzka poliuretanowa

 

Posadzki przemysłowe i dekoracyjne Nexler EPOLIS

nexler epolis posadzki epoksydowe

Nexler EPOLIS to najwyższej jakości seria produktów epoksydowych i poliuretanowych służących powierzchniowemu zabezpieczeniu obiektów budowlanych. Nasze systemowe rozwiązania doskonale sprawdzą się na obiektach takich jak: hale produkcyjne i magazynowe, garaże, ciągi komunikacyjne, warsztaty mechaniczne, pomieszczenia socjalne i biurowe, a także w obiektach przemysłu spożywczego i użyteczności publicznej.

Produkty Nexler EPOLIS gwarantują wykonanie wytrzymałych i estetycznych posadzek przemysłowych i dekoracyjnych.

Wszystkich zainteresowanych ofertą posadzek epoksydowych i poliuretanowych EPOLIS zapraszamy do składania zapytań i zamówień w Dziale Obsługi Klienta Izohan pod adresem: lub kontakt z wybranym Przedstawicielem Techniczno-Handlowym Izohan w Państwa regionie.