Połączenie spółek Izohan i Chemiks

 

Produkty oferowane dotychczas przez spółkę Chemiks
są teraz dostępne w ofercie firmy Izohan pod marką Nexler EPOLIS.

Wszystkich zainteresowanych ofertą posadzek epoksydowych i poliuretanowych EPOLIS zapraszamy do składania zapytań i zamówień w Dziale Obsługi Klienta pod adresem:  lub kontakt z wybranym Przedstawicielem Techniczno-Handlowym Izohan w Państwa regionie.

 

Posadzki i impregnacja – Chemiks

Jako bezpośredni wytwórca specjalizujemy się w produkcji gotowych materiałów do wykonywania posadzek z żywic epoksydowych i poliuretanowych, impregnatów siloksanowych i akrylowych. Jesteśmy producentem wyrobów mających zastosowanie w komunikacyjnej tramwajowej, a są to systemy do mocowania i uszczelniania torowisk.

Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu wypracowaliśmy optymalne metody pracy, które umożliwiają nam niezwykle sprawną realizację kolejnych zamówień, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość wybranych przez klientów produktów. Dostarczamy naszym profesjonalnym wykonawcom materiał gwarantujący wykonanie wytrzymałych i estetycznych posadzek przemysłowych i dekoracyjnych na bazie żywic epoksydowych i poliuretanowych.

Firma Chemiks jest producentem profesjonalnych mas zalewowych i dylatacyjnych do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Do wzmacniania i impregnacji podłoży mineralnych, kostki brukowej i kamienia proponujemy specjalistyczne grunty, impregnaty i pielęgnatory.

Specjalizujemy się

w opracowywaniu technologii i produkcji materiałów oraz systemów do powierzchniowego zabezpieczania obiektów budowlanych. Szczególną pozycję w proponowanych przez nas rozwiązaniach zajmują posadzki z żywic chemoutwardzalnych.

Produkujemy i dostarczamy

materiały na bazie żywic syntetycznych stosowane w budownictwie ogólnym, a także realizujemy nietypowe zamówienia na półprodukty i komponenty dla budownictwa specjalistycznego i innych gałęzi techniki.

Zastosowanie

Nasze wyroby znajdują zastosowanie w obiektach takich jak hale produkcyjne, magazynowe, ciągi komunikacyjne, warsztaty mechaniczne, garaże, pomieszczenia socjalne i biurowe, a także w obiektach przemysłu spożywczego i użyteczności publicznej takich jak: szpitale, szkoły, placówki kulturalne itp.

Dysponujemy

  • Własnymi liniami produkcyjnymi,
  • Własną bazą laboratoryjną,
  • Wykształconą kadrą techniczną,
  • Szeroką gamą produktów wzbogacaną o nowe technologie zgodne z potrzebami rynku.


Posiadamy

rozbudowane kontakty i doświadczenie, które umożliwiają nam podejmowanie i rozwiązywanie najtrudniejszych problemów w zakresie ochrony obiektów przed korozją oraz zastosowania w budownictwie żywic chemoutwardzalnych. Jesteśmy zarówno producentem materiałów jak też możemy występować w roli wykonawcy. W przypadku oferowania jedynie materiałów, gwarantujemy pełną obsługę w zakresie informacji wykonawczych w postaci instrukcji, szkolenia i nadzoru nad realizacją prac. 

Naszymi atutami są:

  • sprawna organizacja firmy pozwalająca niejednokrotnie na podejmowanie trudnych i nietypowych zadań produkcyjnych i wykonawczych,
  • wiedza teoretyczna,
  • doświadczenie praktyczne,
  • elastyczne podejście do realizowanych zadań,
  • wysoka skuteczność działań.

To wszystko zapewnia wielostronne, całościowe i perspektywiczne planowanie naszych działań.

Zapraszamy do współpracy