Impregnaty do betonu, kostki brukowej i kamienia


Wydajne bezbarwne preparaty rozpuszczalnikowe, stworzone z myślą o zastosowaniach zewnętrznych. Te przezroczyste, jednoskładnikowe impregnaty do kostki brukowej, kamienia i innych powierzchni zawierają w sobie żywicę silikonową (produkty z grupy Kamsil) lub akrylową (seria IBRUK) i znakomicie zabezpieczają przed szkodliwym działaniem wody między innymi piaskowiec, marmur, zaprawy cementowe, posadzki betonowe etc.

Polecane przez nas impregnaty do kamienia, kostki brukowej i innych podłoży mineralnych, mniej lub bardziej porowatych, a także gładkich, znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je między innymi do zapewnienia estetycznego wyglądu ciągów komunikacyjnych (chodników, parkingów etc.), a także zabezpieczenia przed wnikaniem wody w elementy ogrodzeń, tarasów, obiektów mieszkalnych i przemysłowych, a także w celu konserwacji pomników, czy też zabytków.

Polecane przez nas impregnaty:

Kamsil

Impregnat silikonowy do hydrofobizacji materiałów budowlanych szczególnie polecany do podłoży mało porowatych i gładkich (takich jak marmur czy granit).

Grupa wyrobów: Wyroby siloksanowe

Ibruk AK

Impregnat akrylowy, w szczególności polecany do kostki brukowej, ale także do innych chłonnych podłoży mineralnych takich jak cegła, tynki mineralne, piaskowiec, marmur, trawertyn, łupki i inne kamienie naturalne i sztuczne.

Grupa wyrobów: Wyroby akrylowe

Ibruk A

Impregnat akrylowy, w szczególności polecany do mineralnych podłoży mało porowatych takich jak zacierane posadzki betonowe, zaprawy cementowe i cementowo-wapienne.

Grupa wyrobów: Wyroby akrylowe