Kategoria: Posadzki żywiczne - Masy samorozlewne


Polecamy Państwu posadzki z chemoutwardzalnych żywic epoksydowych i poliuretanowych. Nasze rozwiązania to systemy Epolis i Bajmiks.

Pełna gama produktów do pielęgnacji i zabezpieczania posadzek oraz innych materiałów obejmuje także wyroby z żywic akrylowych i silikonowych.

W naszej ofercie znajdują się zarówno cienkie powłoki malarskie do zabezpieczania podłóg, ścian i sufitów (jak np. Epolis PPW, Epolis PP), jak i posadzki grubowarstwowe (jak Epolis P czy Bajmiks PN – gładkie posadzki samorozlewne, przeciwpoślizgowe posadzki w wersji z posypką kwarcową, materiały do wykonywania chemoodpornych wykładzin ceramicznych(Epolis P-WSL3 (P), mata szklana, płytki chemoodporne)). W skład posadzek, w zależności od potrzeb, mogą wchodzić zaprawy szpachlowo-wyrównawcze oraz laminaty epoksydowo-szklane.
Produkowane przez nas posadzki mają zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, jak również w obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz w obiektach agrotechnicznych.

Elastyczność zastosowań oraz możliwość komponowania różnych rozwiązań pozwala projektantom i inwestorom na realizację najśmielszych projektów, a wykonawcom na realizacje wspaniałych obiektów.

Biorąc pod uwagę Państwa sugestie oraz dzięki prowadzonym ciągle pracom badawczym, wprowadzamy nowe rozwiązania systemowe pozwalające rozwiązać najtrudniejsze problemy i spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

W przypadku pytań pozostajemy dodyspozycji.