Kategoria: Szpachlówki


Dbamy o to, aby wszystkie realizacje wyróżniały się nie tylko wysoką funkcjonalnością i trwałością, ale także odpowiednią estetyką. Do wypełniania różnego rodzaju ubytków – pęknięć, nierówności oraz do uszczelniania stosowana jest szpachlówka dwuskładnikowa oraz cokołowa. W naszej ofercie dostępna jest również masa wyrównawczo-szpachlowa, która znakomicie nadaje się do powierzchni poziomych i spadkowych.

Konsystencja oferowanych przez nas szpachlówek dwuskładnikowych gwarantuje idealne rozprowadzenie, a tym samym wpływa również na trwałość uzyskanej struktury, która będzie odporna na działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Dzięki właściwościom tiksotropowym (znaczny wzrost lepkości w spoczynku) zastosowane takiej masy powoduje utworzenie wytrzymałej i zwartej powierzchni.

W zależności od potrzeb klienta oraz zastosowania, zaprawy wypełniające dostępne są w różnych opakowaniach – 3kg, 5kg, 10kg, 20kg. Szczegółowa specyfikacja każdego z dostępnych wyrobów zamieszczona została w karcie produktu.