Jakość

Od początku swojej działalności kładziemy bardzo szczególny nacisk na jakość produkowanych wyrobów oraz wykonywanych zabezpieczeń żywicznych. Jakość promowana przez nas to funkcjonalność, użyteczność, trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz praktyczność.

Stworzyliśmy wszystkie receptury i rozwiązania technologiczne produkowanych wyrobów oraz systemów zabezpieczeń żywicznych.

Posiadamy firmowe Laboratorium Kontrolno-Badawcze, gdzie prowadzone są procesy bieżącej kontroli jakości produkowanych wyrobów.
Prowadzimy prace mające na celu ciągłe doskonalenie jakości tych wyrobów, a także opracowujemy nowe rozwiązania.

Jakość utrzymujemy na stałym, wysokim poziomie.
Wyraża się to analizowaniem potrzeb rynku, prowadzeniem oceny osiąganych wyników badań kontrolnych wyrobów, odbywaniem szkoleń oraz dostosowywaniem się do ciągle zmieniających się wymagań prawnych.

Zapewniamy także miłą i fachową obsługę klientom.

Opracowaliśmy własny, wewnętrzny system kontroli poszczególnych procedur zakładowych, który jest dopasowany do wymagań i specyfiki branży. Posiadamy bazę produkcyjną, gdzie wykwalifikowana kadra pracowników dba o jakość i zgodność z ustalonymi zasadami Zakładowej Kontroli Produkcji, odpowiednimi dla określonych wyrobów i procesów produkcyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w branży żywicznej zaowocowało opracowaniem rozwiązań o bardzo wysokich walorach użytkowych, estetycznych i higienicznych, które w pełni spełniają oczekiwania i satysfakcjonują naszych Klientów.

Wysoka jakość żywicznych systemów posadzkowych to również efekt współpracy z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami. Wspólnie dążymy do uzyskania profesjonalnych, optymalnych i długotrwałych zabezpieczeń.