Posadzki żywiczne

Polecamy Państwu posadzki z chemoutwardzalnych żywic epoksydowych i poliuretanowych. Nasze rozwiązania to systemy Epolis i Bajmiks.

Pełna gama produktów obejmuje także wyroby z żywic akrylowych i silikonowych.

W naszej ofercie znajdują się zarówno cienkie powłoki malarskie do zabezpieczania podłóg, ścian i sufitów jak i posadzki grubowarstwowe (gładkie posadzki samorozlewne, przeciwpoślizgowe posadzki z wypełniaczami, materiały do wykonywania chemoodpornych wykładzin ceramicznych).W skład posadzek, w zależności od potrzeb, mogą wchodzić zaprawy szpachlowo-wyrównawcze, betony żywiczne oraz laminaty epoksydowo-szklane.

Polecane przez nas posadzki mają zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, jak również w obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz w obiektach agrotechnicznych.

Elastyczność zastosowań oraz możliwość komponowania różnych rozwiązań pozwala projektantom i inwestorom na realizację najśmielszych projektów, a wykonawcom na realizacje wspaniałych obiektów.

Biorąc pod uwagę Państwa sugestie oraz dzięki prowadzonym ciągle pracom badawczym, wprowadzamy nowe rozwiązania systemowe pozwalające rozwiązać najtrudniejsze problemy i spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które znajda Państwo w dziale SYSTEMY OCHRONY.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.